Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz 2018/19
Tabela 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2019
Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 18/19
Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga

SEZON 2018/2019



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle
2. Onico Warszawa
3. Jastrzębski Węgiel
4. Warta Zawiercie
5. Czarni Radom
6. Skra Bełchatów
7. Resovia Rzeszów
8. GKS Katowice
9. Trefl Gdańsk
10. AZS Olsztyn
11. Cuprum Lubin
12. Stocznia Szczecin
13. MKS Będzin
14. Stocznia Szczecin


Runda play-off










Finał

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Onico Warszawa 3:2 1:0
II Onico Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3 0:2
III ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Onico Warszawa 3:1 3:0

Mistrzostwo Polski:ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle


Mecz o br±zowy medal

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie 3:2 1:0
II Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel 2:3 0:2
III Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie 3:0 3:0

Br±zowy medal:Jastrzębski Węgiel


Półfinały

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Warta Zawiercie 1:3 0:1
II Warta Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 2:3 1:1
III ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Warta Zawiercie 3:1 2:1

Awans do finału:ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle


Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel 1:3 0:1
II Jastrzębski Węgiel Onico Warszawa 0:3 1:1
III Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel 3:2 2:1

Awans do finału:Onico Warszawa


Ćwierćfinały

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski W, Skra Bełchatów 3:2 1:0
II Skra Bełchatów Jastrzębski W. 0:3 0:2

Awans do półfinałów:Jastrzębski Węgiel


Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Warta Zawiercie Czarni Radom 3:2 1:0
II Czarni Radom Warta Zawiercie 3:1 1:1
III Warta Zawiercie Czarni Radom 3:0 2:1

Awans do półfinałów:Czarni Radom


Runda zasadnicza


I kolejka

13.10.20181Chemik BudgoszczSkra Bełchatów3:2
13.10.2018 2 MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn-KoĽle1:3
13.10.2018 3Stocznia Szczecin Trefl Gdańsk-:-
13.10.2018 4GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn3:1
13.10.2018 5Cerrad Czarni Radom Jastrzębski W.0:3
13.10.20186Aluron Virtu Warta Zawiercie Asseco Resovia Rzeszów3:2
13.10.2018 7Onico Warszawa Cuprum Lubin3:0

II kolejka

17.10.20188Cuprum LubinChemik Bydgoszcz1:3
17.10.2018 9 Asseco Resovia RzeszówOnico Warszawa1:3
17.10.2018 10Aluron Virtu Warta ZawiercieJastrzębski W.2:3
17.10.201811Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom0:3
17.10.2018 12Trefl GdańskGKS Katowice3:2
17.10.201813Stocznia SzczecinZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
17.10.2018 14Skra Bełchatów MKS Będzin3:1

III kolejka

20.10.201815ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleChemik Bydgoszcz3:0
20.10.2018 16 Skra BełchatówTrefl Gdańsk3:2
20.10.2018 17Indykpol AZS Olsztyn MKS Będzin3:0
20.10.201818Jastrzębski W.Stocznia Szczecin0:3
20.10.2018 19Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice0:3
20.10.201820Cuprum LubinCerrad Czarni Radom0:3
20.10.2018 21Onico Warszawa Aluron Virtu Warta Zawiercie3:1

IV kolejka

27.10.201822Chemik BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie0:3
27.10.2018 23 Cerrad Czarni RadomOnico Warszawa3:0
27.10.2018 24GKS Katowice Cuprum Lubin0:3
27.10.201825Stocznia SzczecinAsseco Resovia Rzeszów3:0
27.10.2018 26MKS BędzinJastrzębski W.2:3
27.10.201827Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn0:3
27.10.2018 28ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleTrefl Gdańsk3:0

V kolejka

03.11.201829Trefl GdańskChemik Bydgoszcz3:1
03.11.2018 30 Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn- KoĽle1:3
03.11.2018 31Jastrzębski W. Skra Bełchatów3:1
03.11.201832Asseco Resovia Rzeszów MKS Będzin0:3
03.11.2018 33Cuprum Lubin Stocznia Szczecin0:3
03.11.201834Onico WarszawaGKS Katowice-:-
03.11.2018 35Aluron Virtu Warta ZawiercieCerrad Czarni Radom0:3

VI kolejka

07.11.201836Chemik BydgoszczCerrad Czarni Radom1:3
07.11.2018 37 Aluron Virtu Warta ZawiercieGKS Katowice3:1
07.11.2018 38Stocznia Szczecin Onico Warszawa-:-
07.11.201839MKS Będzin Cuprum Lubin1:3
07.11.2018 40Skra Bełchatów Asseco Resovia Rzeszów3:1
07.11.201841ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleJastrzębski W.3:0
07.11.2018 42Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:2

VII kolejka

10.11.201843Indykpol AZS OlsztynChemik Bydgoszcz3:0
10.11.2018 44 Jastrzębski W. Trefl Gdańsk3:0
11.11.2018 45Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn- KoĽle2:3
10.11.201846Cuprum Lubin Skra Bełchatów0:3
10.11.2018 47MKS Będzin Onico Warszawa1:3
10.11.201848Aluron Virtu Warta ZawiercieStocznia Szczecin3:0
10.11.2018 49Cerrad Czarni Radom GKS Katowice3:0

VIII kolejka

17.11.201850Chemik BydgoszczGKS Katowice3:1
17.11.2018 51 Stocznia Szczecin Cerrad Czarni Radom3:1
17.11.2018 52MKS BędzinAluron Virtu Warta Zawiercie2:3
17.11.201853Skra BełchatówOnico Warszawa3:0
17.11.2018 54ZAKSA Kędzierzyn- KoĽle Cuprum Lubin3:0
17.11.201855Trefl GdańskAsseco Resovia Rzeszów1:3
17.11.2018 56Indykpol AZS OlsztynJastrzębski W.1:3

IX kolejka

24.11.201857Jastrzębski W.Chemik Bydgoszcz0:3
24.11.2018 58 Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn2:3
24.11.2018 59Cuprum LubinTrefl Gdańsk0:3
24.11.201860Onico WarszawaZAKSA Kędzierzyn- KoĽle1:3
24.11.2018 61Aluron Virtu Warta Zawiercie Skra Bełchatów3:1
24.11.201862Cerrad Czerni RadomMKS Będzin3:0
24.11.2018 63GKS KatowiceStocznia Szczecin3:1

X kolejka

08.12.2018 65 MKS BędzinGKS Katowice2:3
08.12.2018 66Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:1
08.12.201867ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleAluron Virtu Warta Zawiercie3:1
08.12.2018 68Trefl Gdańsk Onico Warszawa1:3
08.12.201869Indykpol AZS OlsztynCuprum Lubin2:3
08.12.2018 70Jastrzębski W.Asseco Resovia Rzeszów3:1

XI kolejka

12.12.201871Asseco Resovia RzeszówChemik Bydgoszcz3:2
12.12.2018 72 Cuprum LubinJastrzębski W.2:3
12.12.2018 73Onico WarszawaIndykpol AZS Olsztyn3:1
12.12.201874Aluron Virtu Warta ZawiercieTrefl Gdańsk3:2
12.12.2018 75Cerrad Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn- KoĽle0:3
12.12.201876GKS KatowiceSkra Bełchatów3:0

XII kolejka

15.12.201878Chemik BydgoszczMKS Będzin3:0
15.12.2018 80ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleGKS Katowice3:0
15.12.201881Trefl Gdańsk Cerrad Czarni Radom0:3
15.12.2018 82Indykpol AZS OlsztynAluron Virtu Warta Zawiercie2:3
15.12.201883Jastrzębski W.Onico Warszawa2:3
15.12.2018 84Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin3:0

XIII kolejka

22.12.201885Chemik BydgoszczOnico Warszawa1:3
22.12.2018 86 Aluron Virtu Warta Zawiercie Cuprum Lubin3:1
22.12.2018 87Cerrad Czarni Radom Asseco Resovia Rzeszów1:3
22.12.201888Jastrzębski W.GKS Katowice3:0
22.12.201890MKS Będzin Trefl Gdańsk0:3
22.12.2018 91Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn- KoĽle1:3

XIV kolejka

28.12.201892Skra BełchatówChemik Bydgoszcz3:0
30.11.2018 93 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleMKS Będzin3:0
28.12.2018 94AZS OLsztynGKS Katowice1:3
28.12.201895Jastrzębski W.Cerad Czarni Radom3:0
28.12.201896Resovia Rzeszów Aluron Virtu Warta Zawiercie-:-
28.12.2018 97Cuprum LubinOnico Warszawa1:3

XV kolejka

12.01.201998Chemik BydgoszczCuprum Lubin2:3
12.01.2019 99 Onico WarszawaAsseco Resovia Rzeszów3:0
12.01.2019 100Jastrzębski W.Aluron Virtu Warta Zawiercie3:1
12.01.2019101Cerad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn3:2
12.01.2019 102GKS KatowiceTrefl Gdańsk3:1
12.01.2019 103MKS BędzinSkra Bełchatów0:3

XVI kolejka

19.01.2019104Chemik BydgoszczZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
19.01.2019 105 Trefl GdańskSkra Bełchatów2:3
19.01.2019 106MKS Będzin Indykpol AZS Olsztyn0:3
20.10.2018 107GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszów3:0
20.10.2018108Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin3:1
20.10.2018 109Aluron Virtu Warta Zawiercie Onico Warszawa3:1

XVII kolejka

02.02.2019110Aluron Virtu Warta ZawiercieChemik Bydgoszcz3:1
02.02.2019 111 Onico WarszawaCerrad Czarni Radom3:0
02.02.2019 112Cuprum Lubin GKS Katowice3:1
02.02.2019 113Jastrzębski W.MKS Bedzin3:0
02.02.2019114Indykpol AZS OlsztynSkra Bełchatów3:1
05.03.2019 115Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn- KoĽle3:1

XVIII kolejka

06.02.2019116Chemik BydgoszczTrefl Gdańsk0:3
06.02.2019 117 ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleIndykpol AZS Olsztyn3:1
06.02.2019 118Skra Bełchatów Jastrzębski W.1:3
06.02.2019119MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów1:3
06.02.2019120GKS KatowiceOnico Warszawa1:3
06.02.2019 121Cerrad Czarni RadomAluron Virtu Warta Zawiercie3:1

XIX kolejka

09.02.2019122Cerrad Czarni RadomChemik Bydgoszcz3:1
09.02.2019 123 GKS KatowiceAluron Virtu Warta Zawiercie3:0
09.02.2019124Cuprum LubinMKS Będzin3:0
09.02.2019 125Asseco Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 3:1
09.02.2019126Jastrzębski W.ZAKSA Kędzierzyn- KoĽle0:3
09.02.2019 127Indykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk2:3

XX kolejka

16.02.2019128Chemik BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn3:1
16.02.2019 129 Trefl Gdańsk Jastrzębski W.1:3
16.02.2019 130ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleAsseco Resovia Rzeszów0:3
16.02.2019131Skra Bełchatów Cuprum Lubin3:1
16.02.2019 132Onico Warszawa MKS Będzin3:0
16.02.2019 133GKS KatowiceCerrad Czarni Radom3:0

XXI kolejka

20.02.2019134GKS KatowiceChemik Bydgoszcz3:1
20.02.2019 136Aluron Virtu Warta ZawiercieMKS Będzin3:1
20.02.2019137Onico WarszawaSkra Bełchatów 2:3
20.02.2019 138Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn- KoĽle0:3
20.02.2019139Asseco Resovia RzeszówTrefl Gdańsk3:1
20.02.2019 140Jastrzębski W.Indykpol AZS Olsztyn2:3

XXII kolejka

23.02.2019141Chemik BydgoszczJastrzębski W.0:3
23.02.2019 142 Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów3:0
23.02.2019 143Trefl GdańskCuprum Lubin3:0
23.02.2019144ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleOnico Warszawa1:3
23.02.2019 145Skra Bełchatów Aluron Virtu Warta Zawiercie3:2
23.02.2019146MKS BędzinCerrad Czerni Radom1:3

XXIII kolejka

02.03.2019 147 GKS KatowiceMKS Będzin3:2
02.03.2019 148Cerrad Czarni RadomSkra Bełchatów2:3
02.03.2019149Aluron Virtu Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn- KoĽle1:3
02.03.2019 150Onico Warszawa Trefl Gdańsk3:0
02.03.2019151Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn1:3
02.03.2019 152Asseco Resovia RzeszówJastrzębski W.3:0

XXIV kolejka

09.03.2019153Chemik BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów1:3
09.03.2019 154 Jastrzębski W.Cuprum Lubin3:0
09.03.2019 155Indykpol AZS OlsztynOnico Warszawa1:3
09.03.2019156Trefl GdańskAluron Virtu Warta Zawiercie1:3
09.03.2019 157ZAKSA Kędzierzyn- KoĽle Cerrad Czarni Radom3:1
09.03.2019158Skra BełchatówGKS Katowice3:1

XXV kolejka

16.03.2019159MKS BędzinChemik Bydgoszcz1:3
16.03.2019 160GKS KatowiceZAKSA Kędzierzyn- KoĽle1:3
16.03.2019161Cerrad Czarni RadomTrefl Gdańsk3:0
16.03.2019 162Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn3:0
16.03.2019163Onico WarszawaJastrzębski W.3:0
16.03.2019 164Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów3:0

XXVI kolejka

23.03.2019165Onico WarszawaChemik Bydgoszcz3:0
23.03.2019 166 Cuprum Lubin Aluron Virtu Warta Zawiercie0:3
23.03.2019 167Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom3:1
23.03.2019 168GKS KatowiceJastrzębski W.1:3
23.03.2019169Trefl GdańskMKS Będzin2:3
23.03.2019 170ZAKSA Kędzierzyn- KoĽleSkra Bełchatów3:1