Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz 2018/19
Tabela 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2019
Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 18/19
Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga

SEZON 2017/2018



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Skra Bełchatów
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3. Trefl Gdańsk
4. AZS OLsztyn
5. Jastrzębski Węgiel
6. Resovia Rzeszów
7. Cuprum Lubin
8. Onico Warszawa
9. Aluron Virtu Warta Zawiercie
10. Cerad Czarni Radom
11. GKS Katowice
12. Stocznia Szczecin
13. MKS Będzin
14. Łuczniczka Bydgoszcz
15. BBTS Bielsko-Biała
16. Dafi Społem Kielce


POSEZONOWE REFLEKSJE



Po zdobyciu dwóch tytułów mistrzowskich w sezonach 2015/2016 i 2016/2017 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wymieniana była w gronie zespołów kandydujących do "złota" w sezonie 2017/2018. Co prawda w klubie nastąpiła zmiana na stanowisku trenera (przyp. Ferdinando De Giorgiego zastąpił Andrea Gardini), z klubem niespodziewanie pożegnał się też Dawid Konarski, jednak potencjał drużyny był podobny. Kędzierzynianie potwierdzili to odnosząc serię 17 wygranych w lidze pod rząd, co stanowiło nowy rekord rozgrywek. Zmiennik Dawida Konarskiego, Maurice Torres również z biegiem czasu coraz lepiej sobie radził, będąc silnym punktem drużyny.

Niespodziewany spadek formy nastąpił tuż po Nowym Roku. Niepokonana dotąd ZAKSA przegrała u siebie z Resoviąż 1:3, a potem nie obroniła Pucharu Polski, odpadając już w półfinałach. W rewanżach kędzierzynianie utrzymali pierwsze miejsce, ale nie byli już tak pewnym zespołem jak na początku rozgrywek.

Jako zwycięzca rundy zasadniczej do play-offów przystąpili dopiero od półfinałów, w których męczyli się z AZS-em Olsztyn. "Pięć emocjonujących setów okraszonych tie-breakiem granym na przewagi musieli rozegrać siatkarze ZAKSY w hali Urania, aby odtańczyć pierwszy taniec zwycięstwa w tegorocznych play-offach. Akademicy z Warmii i Mazur przystąpili do półfinałów mocno zmotywowani i byli o krok od sprawienia kolejnej niespodzianki" - pisaliśmy po pierwszym wygranym meczu. Podobnie było w drugim meczu.

Awans do finału na pewno zdjął z zespołu presję, ale nie wystarczyło to na Skrę Bełchatów, która zrewanżowała się za poprzedni sezon i w kędzierzyńskiej hali "Azoty" świętowała 9. tytuł mistrzowski.

- Przed sezonem byłby to bardzo dobry wynik, natomiast z przebiegu całego sezonu, gdzie praktycznie cały czas dominowaliśmy, przez cały sezon byliśmy na pierwszym miejscu, to jednak duży niedosyt pozostał. Gdzieś to zmęczenie przyszło na sam koniec - podsumował PlusLigę Prezes ZAKSY Sebastian Świderski.





Runda zasadnicza


I kolejka

30.09.20171PGE Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:0
30.09.2017 2Aluron Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3
30.09.2017 3Jastrzębski Węgiel BBTS Bielsko-Biała3:0
30.09.2017 4Asseco Resovia RzeszówSpołem Kielce3:0
30.09.2017 5Indykpol AZS Olsztyn Espadon Szczecin3:1
30.09.20176 Cuprum LubinMKS Będzin3:0
30.09.2017 7Cerrad Czarni Radom GKS Katowice1:3
30.09.2017 8Łuczniczka Bydgoszcz Onico Warszawa 0:3

II kolejka

04.10.2017 9Trefl Gdańsk ONICO Warszawa3:2
04.10.2017 10GKS Katowice Łuczniczka Bydgoszcz1:3
04.10.2017 11MKS BędzinCerrad Czarni Radom1:3
04.10.2017 12Espadon Szczecin Cuprum Lubin2:3
04.10.2017 13Społem KielceIndykpol AZS Olsztyn0:3
04.10.2017 14BBTS Bielsko-BiałaAsseco Resovia Rzeszów1:3
11.10.2017 15ZAKSA Kędzierzyn-KoźleJastrzębski Węgiel3:0
04.10.2017 16PGE Skra BełchatówAluron Virtu Warta Zawiercie3:0

III kolejka

07.10.2017 17Aluron Virtu Warta ZawiercieTrefl Gdańsk0:3
07.10.2017 18Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:1
07.10.2017 19Asseco Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
07.10.2017 20Indykpol AZS Olsztyn BBTS Bielsko-Biała3:1
07.10.2017 21 Cuprum Lubin Społem Kielce 3:0
07.10.2017 22 Cerrad Czarni Radom Espadon Szczecin 1:3
07.10.2017 23Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 0:3
07.10.2017 24ONICO Warszawa GKS Katowice3:1

IV kolejka

14.10.2017 25Trefl Gdańsk GKS Katowice0:3
14.10.2017 26MKS BędzinONICO Warszawa3:2
14.10.2017 27Espadon Szczecin Łuczniczka Bydgoszcz3:2
14.10.2017 28Społem Kielce Cerrad Czarni Radom3:2
14.10.2017 29 BBTS Bielsko-Biała Cuprum Lubin 1:3
14.11.2017 30ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Indykpol AZS Olsztyn 3:2
14.10.2017 31PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów 3:0
14.10.2017 32Aluron Virtu Warta Zawiercie Jastrzębski W.0:3

V kolejka

18.10.2017 33Jastrzębski W. Trefl Gdańsk2:3
18.10.2017 34Asseco Resovia RzeszówAluron Virtu Warta Zawiercie2:3
18.10.2017 35Indykpol AZS Olsztyn PGE Skra Bełchatów3:2
18.10.2017 36Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3
18.10.2017 37 Cerrad Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała 3:0
18.10.2017 38Łuczniczka BydgoszczSpołem Kielce 3:0
18.10.2017 39ONICO WarszawaEspadon Szczecin 0:3
18.10.2017 40GKS Katowice MKS Będzin3:0

VI kolejka

21.10.2017 41Trefl Gdańsk MKS Będzin3:0
21.10.2017 42Espadon SzczecinGKS Katowice2:3
21.10.2017 43Społem Kielce ONICO Warszawa0:3
21.10.2017 44BBTS Bielsko-BiałaŁuczniczka Bydgoszcz3:0
21.10.2017 45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Cerrad Czarni Radom 3:0
21.10.2017 46PGE Skra BełchatówCuprum Lubin3:0
21.10.2017 47Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn3:2
21.10.2017 48Jastrzębski W. Asseco Resovia Rzeszów2:3

VII kolejka

28.10.2017 49Asseco Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk0:3
28.10.2017 50Indykpol AZS Olsztyn Jastrzębski W.3:0
28.10.2017 51Cuprum Lubin Aluron Virtu Warta Zawiercie3:2
28.10.2017 52Cerrad Czarni Radom PGE Skra Bełchatów2:3
28.10.2017 53 Łuczniczka Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
28.10.2017 54ONICO WarszawaBBTS Bielsko-Biała3:0
28.10.2017 55GKS KatowiceSpołem Kielce3:0
28.10.2017 56MKS BędzinEspadon Szczecin3:2

VIII kolejka

04.11.2017 57Trefl Gdańsk Espadon Szczecin 0:3
04.11.2017 58Społem Kielce MKS Będzin3:0
04.11.2017 59BBTS Bielsko-Biała GKS Katowice 3:2
04.11.2017 60ZAKSA Kędzierzyn-KoźleONICO Warszawa 3:1
04.11.2017 61 Skra Bełchatów Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
04.11.2017 62Warta Zawiercie Czarni Radom 3:0
04.11.2017 63Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin 3:0
04.11.2017 64Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 3:2

IX kolejka

11.11.2017 65Indykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk2:3
11.11.2017 66Cuprum Lubin Asseco Resovia Rzeszów2:3
11.11.2017 67Cerrad Czarni Radom Jastrzębski W.0:3
11.11.2017 68Łuczniczka BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie3:0
11.11.2017 69 Skra Bełchatów ONICO Warszawa 3:0
21.11.2017 70GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3
11.11.2017 71MKS Będzin BBTS Bielsko-Biała3:1
11.11.2017 72Espadon Szczecin Społem Kielce3:0

X kolejka

18.11.2017 73Społem KielceTrefl Gdańsk0:3
18.11.2017 74ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:1
18.11.2017 75BBTS Bielsko-BiałaEspadon Szczecin3:2
18.11.2017 76PGE Skra Bełchatów GKS Katowice3:0
18.11.2017 77 Aluron Virtu Warta Zawiercie ONICO Warszaw 2:3
18.11.2017 78Jastrzębski W. Łuczniczka Bydgoszcz3:0
18.11.2017 79Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom3:1
18.11.2017 80Indykpol AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:0

XI kolejka

25.11.2017 81Cuprum Lubin Trefl Gdańsk2:3
25.11.2017 82Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn3:0
25.11.2017 83Łuczniczka BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów1:3
25.11.2017 84ONICO Warszawa Jastrzębski W.3:0
25.11.2017 85 GKS Katowice Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3
25.11.2017 86MKS BędzinPGE Skra Bełchatów0:3
25.11.2017 87Espadon SzczecinZAKSA Kędzierzyn-Koźle2:3
25.11.2017 88Społem KielceBBTS Bielsko-Biała2:3

XII kolejka

02.12.2017 89Trefl GdańskBBTS Bielsko-Biała3:0
02.12.2017 90ZAKSA Kędzierzyn-KoźlSpołem Kielce3:0
02.12.2017 91PGE Skra BełchatówEspadon Szczecin3:1
02.12.2017 92Aluron Virtu Warta Zawiercie MKS Będzin3:1
02.12.2017 93 Jastrzębski W. GKS Katowice 3:1
02.12.2017 94Asseco Resovia RzeszówONICO Warszawa0:3
02.12.2017 95Indykpol AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz3:2
02.12.2017 96Cuprum LubinCerrad Czarni Radom2:3

XIII kolejka

09.12.2017 97Cerrad Czarni Radom Trefl Gdańsk1:3
09.12.2017 98Łuczniczka BydgoszczCuprum Lubin0:3
09.12.2017 99ONICO WarszawaIndykpol AZS Olsztyn3:1
09.12.2017 100GKS Katowice Asseco Resovia Rzeszów0:3
09.12.2017 101 MKS Będzin Jastrzębski W. 3:2
09.12.2017 102Espadon SzczecinAluron Virtu Zawiercie3:2
09.12.2017 103PGE Skra BełchatówSpołem Kielce3:0
08.11.2017 104ZAKSA Kędzierzyn-KoźlBBTS Bielsko-Biała3:0

XIV kolejka

23.12.2017 105Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3
23.12.2017 106PGE Skra BełchatówBBTS Bielsko-Biała3:0
23.12.2017 107Aluron Virtu Warta ZawiercieSpołem Kielce3:1
23.12.2017 108Jastrzębski W.Espadon Szczecin2:3
23.12.2017 109 Asseco Resovia Rzeszów MKS Będzin 3:0
23.12.2017 110Indykpol AZS Olsztyn GKS Katowice3:2
23.12.2017 111Cuprum LubinONICO Warszawa0:3
23.12.2017 112Cerrad Czarni Radom Łuczniczka Bydgoszcz3:1

XV kolejka

30.12.2017 113Łuczniczka Bydgoszcz Trefl Gdańsk0:3
30.12.2017 114ONICO WarszawaCerrad Czarni Radom3:1
30.12.2017 115GKS KatowiceCuprum Lubin1:3
30.12.2017 116MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn3:1
30.12.2017 117 Espadon Szczecin Asseco Resovia Rzeszów 0:3
30.12.2017 118Społem Kielce Jastrzębski W.0:3
30.12.2017 119BBTS Bielsko-BiałaAluron Virtu Warta Zawiercie2:3
30.12.2017 120ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PGE Skra Bełchatów3:1

XVI kolejka

05.01.2018121Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów1:3
06.01.2018 122ZAKSA Kędzierzyn-KoźleAluron Virtu Zawiercie3:1
06.01.2018123BBTS Bielsko-Biała Jastrzębski Węgiel2:3
06.01.2018124Społem KielceAsseco Resovia Rzeszów3:1
06.01.2018125 Espadon Szczecin Indykpol AZS Olsztyn0:3
06.01.2018126 MKS VBędzin Cuprum Lubin1:3
06.01.2018127GKS Katowice Cerrad Czarni Radom3:1
06.01.2018128Onico WarszawaŁuczniczka Bydgoszcz 3:2

XVII kolejka

13.01.2018 129Onico Warszawa Trefl Gdańsk 3:0
13.01.2018 130Łuczniczka Bydgoszcz GKS Katowice3:1
13.01.2018 131Cerrad Czarni RadomMKS Będzin/td>3:0
13.01.2018 132Cuprum Lubin Espadon Szczecin3:1
13.01.2018 133Indykpol AZS OlsztynSpołem Kielce3:0
13.01.2018 134Asseco Resovia RzeszówBBTS Bielsko-Biała3:0
13.01.2018 135Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3
13.01.2018 136Aluron Virtu Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów<3:0

XVIII kolejka

20.01.2018 137Trefl GdańskAluron Virtu Warta Zawiercie3:1
20.01.2018 138PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel2:3
20.01.2018 139 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Asseco Resovia Rzeszów 1:3
20.01.2018 140BBTS Bielsko-BiałaIndykpol AZS Olsztyn1:3
20.01.2018 141 Społem Kielce Cuprum Lubin 2:3
20.01.2018 142 Espadon Szczecin Cerrad Czarni Radom2:3
20.01.2018 143MKS Będzin Łuczniczka Bydgoszcz3:1
20.01.2018 144GKS KatowiceOnico Warszawa1:3

XIX kolejka

03.02.2018 145GKS Katowice Trefl Gdańsk0:3
03.02.2018 146ONICO WarszawaMKS Będzin3:1
03.02.2018 147Łuczniczka Bydgoszcz Espadon Szczecin3:2
03.02.2018 149Cerrad Czarni Radom<Społem Kielce3:0
03.02.2018 150 Cuprum Lubin BBTS Bielsko-Biała 3:0
03.02.2018 151Indykpol AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
03.02.2018 152Asseco Resovia RzeszówPGE Skra Bełchatów2:3
03.02.2018 153Jastrzębski Węgiel Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0

XX kolejka

10.02.2018 154Trefl Gdańsk Jastrzębski W. 3:2
10.02.2018155Aluron Virtu Warta ZawiercieAsecco Resovia Rzeszów0:3
10.02.2018156PGE Skra Bełchatów Indykpol AZS Olsztyn 3:2
10.02.2018 157ZAKSA Kędzierzyn-KoźleCuprum Lubin3:0
10.02.2018158 BBTS Bielsko-Biała Cerrad Czarni Radom 1:3
10.02.2018159Społem KielceŁuczniczka Bydgoszcz3:1
10.02.2018160Espadon SzczecinONICO Warszawa1:3
10.02.2018161MKS Będzin GKS Katowice/td>2:3

XXI kolejka

17.02.2018 162MKS Będzin Trefl Gdańsk0:3
17.02.2018 163GKS KatowiceEspadon Szczecin3:1
17.02.2018 164ONICO Warszawa Społem Kielce3:2
17.02.2018 165Łuczniczka BydgoszczBBTS Bielsko-Biała3:2
17.02.2018 166 Cerrad Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
17.02.2018 167Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów0:3
17.02.2018 168Indykpol AZS OlsztynAluron Virtu Warta Zawiercie3:2
17.02.2018 169Asseco Resovia RzeszówJastrzębski W.3:0

XXII kolejka

23.02.2018 170Trefl Gdańsk Asseco Resovia Rzeszów3:0
23.02.2018 171Jastrzębski W.Indykpol AZS Olsztyn3:0
23.02.2018 172Aluron Virtu Warta ZawiercieCuprum Lubin2:3
23.02.2018 173PGE Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:2
23.02.2018 174 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
23.02.2018 175BBTS Bielsko-BiałaONICO Warszawa3:1
23.02.2018 176Społem KielceGKS Katowice0:3
23.02.2018 177Espadon SzczecinMKS Będzin1:3

XXIII kolejka

03.03.2018 178Espadon Szczecin Trefl Gdańsk0:3
03.03.2018 179MKS BędzinSpołem Kielce -:-
03.03.2018 180GKS Katowice BBTS Bielsko-Biała 3:2
03.03.2018 181Onico WarszawaZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2
03.03.2018 182 Łuczniczka Bydgoszcz PGE Skra Bełchatów 0:3
03.03.2018 183Cerrad Czarni Radom< Aluron Virtu Warta Zawiercie3:0
03.03.2018 184Cuprum LubinJastrzębski Węgiel 3:0
03.03.2018 185Indykpol AZS Olsztyn Asseco Resovia Rzeszów 3:1

XXIV kolejka

07.03.2018 186Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:2
07.03.2018187Asseco Resovia Rzeszów Cuprum Lubin3:0
07.03.2018188Jastrzębski WęgielCerrad Czarni Radom3:1
07.03.2018189Aluron Virtu Warta ZawiercieŁuczniczka Bydgoszcz3:0
07.03.2018190 Onico Warszawa PGE Skra Bełchatów -:-
07.03.2018 191ZAKSA Kędzierzyn-Koźle GKS Katowice1:3
07.03.2018192BBTS Bielsko-BiałaMKS Będzin1:3
07.03.2018193Społem KielceEspadon Szczecin0:3

XXV kolejka

10.03.2018 194Trefl GdańskSpołem Kielce3:0
10.03.2018 195MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3
10.03.2018 196Espadon SzczecinBBTS Bielsko-Biała2:3
10.03.2018 197GKS KatowicePGE Skra Bełchatów0:3
10.03.2018 198 Onico Warszawa Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2
10.03.2018 199Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel1:3
10.03.2018 200Cerrad Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów3:0
10.03.2018 201Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn0:3

XXVI kolejka

17.03.2018 202Trefl GdańskCuprum Lubin3:0
17.03.2018 203Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom3:0
17.03.2018 204Asseco Resovia RzeszówŁuczniczka Bydgoszcz3:0
17.03.2018 205Jastrzębski WęgielONICO Warszawa3:1
17.03.2018 206 Aluron Virtu Warta Zawiercie GKS Katowice 3:0
17.03.2018 207PGE Skra BełchatówMKS Będzin3:0
17.03.2018 208ZAKSA Kędzierzyn-KoźleEspadon Szczecin3:0
17.03.2018 209BBTS Bielsko-BiałaSpołem Kielce3:1

XXVII kolejka

24.03.2018 210BBTS Bielsko-BiałaTrefl Gdańsk1:3
24.03.2018 211Społem KielceZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3
24.03.2018 212Espadon SzczecinPGE Skra Bełchatów0:3
24.03.2018 213MKS Będzin Aluron Virtu Warta Zawiercie2:3
24.03.2018 214 GKS Katowice Jastrzębski Węgiel 2:3
24.03.2018 215Onico WarszawaAsseco Resovia Rzeszów3:0
24.03.2018 216Łuczniczka BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn<0:3
24.03.2018 217Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin3:1

XXVIII kolejka

30.03.2018 218Trefl Gdańsk Cerrad Czarni Radom 3:0
30.03.2018 219Cuprum LubinŁuczniczka Bydgoszcz2:3
30.03.2018 220Indykpol AZS OlsztynOnico Warszawa3:1
30.03.2018 221 Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice3:0
30.03.2018 222 Jastrzębski Węgiel MKS Będzin 3:0
30.03.2018 223Aluron Virtu ZawiercieEspadon Szczecin 1:3
30.03.2018 224Społem KielcePGE Skra Bełchatów2:3
08.11.2017 225BBTS Bielsko-BiałaZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3

XXIX kolejka

07.04.2018226ZAKSA Kędzierzyn-KoźleTrefl Gdańsk2:3
07.04.2017 227BBTS Bielsko-BiałaPGE Skra Bełchatów1:3
07.04.2017 228Społem Kielce/td>Aluron Virtu Warta Zawiercie1:3
07.04.2017 229Stocznia SzczecinJastrzębski Węgiel3:2
07.04.2017 230 MKS Będzin Asseco Resovia Rzeszów 1:3
07.04.2017 231GKS Katowice Indykpol AZS Olsztyn2:3
07.04.2017 232ONICOI WarszawaCuprum Lubin1:3
07.04.2017 233Łuczniczka BydgoszczCerrad Czarni Radom0:3

XXX kolejka

14.04.2018 234Trefl GdańskŁuczniczka Bydgoszcz3:0
14.04.2018 235Cerrad Czarni RadomONICO Warszawa2:3
14.04.2018 236Cuprum LubinGKS Katowice3:1
14.04.2018 237Indykpol AZS OlsztynMKS Będzin3:0
14.04.2018 238 Asseco Resovia Rzeszów/td> Stpcznia Szczecin 3:0
14.04.2018 239Jastrzębski WęgielSpołem Kielce3:0
14.04.2018 240Aluron Virtu Warta ZawiercieBBTS Bielsko-Biała3:1
14.04.2018 241PGE Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0


Runda play-off










Finał

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 1:0
II ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 1:3 0:2
Mistrz Polski: Skra Bełchatów
Wicemistrz Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle



Mecz o brązowy medal

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 2:3 0:1
II Trefl Gdańsk AZS Olsztyn 3:1 2:0
Brązowy medal: Trefl Gdańsk

Półfinały

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 0:1
II ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Olsztyn 3:2 2:0

Awans do finału:ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Trefl Gdańsk Skra Bełchatów 2:3 0:1
II Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 3:2 2:0

Awans do finału:Skra Bełchatów


Ćwierćfinały

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 2:3 0:1
II Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:3 1:1
III Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:3 1:2

Awans do półfinałów:Indykpol AZS Olsztn


Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski W. Trefl Gdańsk 1:3 0:1
II Trefl Gdańsk Jastrzębski W. 1:3 1:1
III Trefl Gdańsk Jastrzębski W.

Awans do półfinałów:Trefl Gdańsk


o 5. miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski W. Resovia Rzeszów 3:2 1:0
II Resovia Rzeszów Jastrzębski W. 3:1 1:1
III Resovia Rzeszów Jastrzębski W. 1:3 1:2
5.miejsce:Jastrzębski W.
6. miejsce: Resovia Rzeszów




o 7. miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Cuprum Lubin Onico Warszawa 1:3 0:1
II Onico Warszawa Cuprum Lubin 1:3 (16:18) 1:1
7.miejsce:Cuprum Lubin
8. miejsce: Onico Warszawa




o 9. miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Warta Zawiercie Czarni Radom 3:1 1:0
II Czarni Radom Warta Zawiercie 3:0 (12:15) 1:1
9.miejsce:Warta Zawiercie
10. miejsce: Czarni Radom




o 11. miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Stocznia Szczecin GKS Katowice 2:3 0:1
II GKS Katowice Stocznia Szczecin 3:0 2:0
11.miejsce:GKS Katowice
12. miejsce: Stocznia Szczecin




o 13. miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 2:3 0:1
II MKS Będzin Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 2:0
13.miejsce:MKS Będzin