Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz 2020/21
Tabela 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2021
Puchar Polski 2020
Puchar Polski 2019
Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 20/21
Liga Mistrzów 19/20
Liga Mistrzów 18/19
Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

Zespoły PLS w komplecie - cz.2



W pierwszej części naszego artykułu przedstawiliśmy aktualne składy pięciu zespołów PLS-u, które w poprzednim sezonie zajęły czołowe miejsca w rozgrywkach ligowych. Teraz prezentujemy pozostałe "dwunastki", w tym obu beniaminków, i chociaż o sile poszczególnych drużyn będziemy mogli się przekonać dopiero w grudniu, nie można nie zauważyć, że nadchodzący sezon może być bardzo interesujący




Gwardia Wrocław




Skład

Mariusz Dutkiewicz rozgrywający
Piotr Marciniak rozgrywający
Maciej Zając atakujący
Roman Gulczyński atakujący
Maciej Krupnik środkowy
Aleksander Januszkiewicz środkowy
Rafał Jarzębski środkowy
Marin Sopko przyjmujący
Marcin Ciesielski przyjmujący
Bartosz Janeczek przyjmujący
Jędrzej Śląski przyjmujący
Radosław Szymczak libero
Trener: Jacek Grabowski


Przyszli

Piotr Marciniak Mostostal Kędzierzyn
Aleksander Januszkiewicz Mostostal Kędzierzyn
JMartin Sopko Mostostal Kędzierzyn
Bartosz Janeczek Delic-Pol Częstochowa
Radosław Szymczak Górnik Radlin




Odeszli

Pawel Chudik Politechnika Warszawa
Marcin Mierzejewski Mostostal Kędzierzyn
Wojciech Szczurowski Energia Trefl Gdańsk
Jakub Markiewicz -
Piotr Poskrobko Energia Trefl Gdańsk





AKS Resovia Rzeszów




Skład

Grzegorz Pilarz rozgrywający
Tomasz Kozłowski rozgrywający
Tomasz Kamuda atakujący
Tomasz Józefacki atakujący
Łukasz Perłowski środkowy
Michał Kaczmarek środkowy
Sławomir Szczygieł środkowy
Tomasz Kusior środkowy
Wojciech Gradowski przyjmujący
Piotr Łuka przyjmujący
Geir Eithun przyjmujący
Karel Kvaśnicka przyjmujący
Duszan Kubica libero
Trener: Jan Such


Przyszli

Geir Eithun IBB Stanbuł
Karel Kvaśnicka Grand Canaria Tenerifa
Tomasz Kusior TSV Sanok




Odeszli

Mirosław Wilk Karpaty Krosno
Zbigniew Zieliński -
Stanisław Pieczonka Joker Piła







Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle


Skład

Petr Zapletal rozgrywający
Michał Kozłowski rozgrywający
Marcel Gromadowski atakujący
Bartoswz Kurek atakujący
Damian Domonik środkowy
Marcin Nowak środkowy
Arkadiusz Świechowski środkowy
Eugen Bakumowski przyjmujący
Konrad Małecki przyjmujący
Jakub Jarosz przyjmujący
Wojciech Serafin przyjmujący
Marcin Mierzejewski libero
Trener: Andrzej Kubacki


Przyszli

Trener: Roland Dembończyk MMKS Mostostal Kędzierzyn
Marcin Nowak PZU AZS Olsztyn
Marcin Mierzejewski Gwardia Wrocław
Jakub Jarosz Delic-Pol Częstochowa
Konrad Małecki Politechnika Warszawa
Eugen Bakumowski Sira Cucine Ancona
Arkadiusz Świechowski MMKS Mostostal Kędzierzyn




Odeszli

Tomas Kmet Aon hotVolleys Wiedeńn
Martin Sopko Gwardia Wrocław
Aleksander Januszkiewicz Gwardia Wrocław
Stanislav Vartovnik Chemik Bydgoszczw
Rafał Musielak Zakończył karierę
Arkadiusz Olejniczak AZS Nysa







KS Jadar Radom


Skład

Thomas Malcik rozgrywający
Jarosław Maciończyk rozgrywający
Krzysztof Niedziela atakujący
Marcin Owczarski atakujący
Arkadiusz Terlecki środkowy
Mykola Korzow środkowy
Grzegorz Kokociński środkowy
Krzysztof Makaryk środkowy
Maciej Pawliński przyjmujący
Marcin Kocik przyjmujący
Sebastian Pęcherz przyjmujący
Wojciech Żyliński przyjmujący
Premysl Obdrzalek libero
Trener:Dariusz Luks


Przyszli

Trener Dariusz Luks Joker Piła
Jarosław Maciończyk Energetyk Jaworzno
Marcin Owczarski Joker Piła
Tomasz Malcik Aon hotVolley Wiedeń
Premysl Obdrzalek Aon hotVolley Wiedeń
Marcin Kocik Wkręt-Met AZS Częstochowa
Arkadiusz Terlecki Jastrzębski Węgiel




Odeszli

Trener Witold Roman -
Łukasz Kruk Energia Trefl Gdańsk
Konrad Prusakowski GTPS Gorzów
Krzysztof Staniec WTS Warka
Konrad Frysztak OSiR Hajnówka
Przemysław Surmacz WTS Warka







BKS Delecta/Chemik Bydgoszcz


Skład

Tomasz Borczyński rozgrywający
Artur Hoffman rozgrywający
Krzysztof Kocik atakujący
Marcin Olichwer atakujący
Andrew Grant środkowy
Wojciech Kaźmierczak środkowy
Stanislav Vartovnik przyjmujący
Rafał Matusiak przyjmujący
Kamil Kacprzak przyjmujący
Tomasz Knasiecki libero
Trener:Wiesław Popik


Przyszli

Wojciech Kaźmierczak Avia Świdnik
Kamil Kacprzak Bzura Ozorków
Marcin Olichwer GTPS Gorzów
Artur Hoffman Canteleu Marrone
Stanislav Vartovnik Mostostal Kędzierzyn




Odeszli

Grzegorz Nowak AZS Nysa
Wojciech Blomberg -
Krzysztof Wójcik -
Tomasz Wieczorek Politechnika Warszawa
Marcin Lubiejewski PZU Olsztyn
Sebastian Wójcik OSiR Hajnówka
Piotr Niemiec MOSiR Hajnówka

Opracował: Janusz Żuk